honda-logo

KORZYŚCI Z PROGRAMU HONDA APPROVED

HONDA APPROVED – CAŁKOWITY SPOKÓJ DUCHA

Kupno samochodu z programu Honda Approved zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i kultywować tradycję niezawodności marki Honda, wszystkie samochody są kompleksowo sprawdzane przez wykwalifikowanych mechaników. Jesteśmy pewni jakości produktów oferowanych w programie, dlatego do każdego samochodu dodajemy min. 12-miesięczną gwarancją, a także usługę assistance, program wymiany przed upływem 30 dni/1000 km oraz wiele innych korzyści.

Samochody marki Honda wyjątkowo długo zachowują swoją wartość rynkową, a ponadto cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, wyróżniającą się stylistyką i niepowtarzalnym charakterem. Dlatego program Honda Approved obejmuje pojazdy nawet 7-letnie. Na stronie internetowej oferujemy stałą możliwość wyboru samochodów używanych objętych naszym programem, który stanowi najlepszy zbiór sprawdzonych i odpowiednio przygotowanych do sprzedaży samochodów używanych Hondy.


GWARANCJA I ASSISTANCE

GWARANCJA I ASSISTANCE

12-MIESIĘCZNA GWARANCJA

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego przy zakupie nowego pojazdu objętego programem Honda Approved oferujemy co najmniej 12-miesięczną gwarancję.

12-MIESIĘCZNY PAKIET ASSISTANCE

Gwarancję uzupełnia również specjalny pakiet pomocy drogowej. Możesz liczyć na naszą pomoc np. w przypadku przebitej opony lub rozładowanego akumulatora.


POLITYKA WYMIANY I KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE SAMOCHODÓW

POLITYKA WYMIANY I KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE SAMOCHODÓW

30-DNIOWY PROGRAM WYMIANY SAMOCHODÓW

Honda Approved powstało, aby zapewnić pełne zadowolenie klientów. Dlatego wprowadziliśmy program wymiany samochodu w ciągu 30 dni/1000 km. Oznacza to, że jeżeli samochód ulegnie awarii, która nie może być usunięta, w ramach podanego przebiegu lub czasu, wymienimy samochód na inny o podobnej wartości. Program wymiany jest programem dodatkowym i nie zastępuje praw konsumenckich związanych z wadliwymi lub błędnie opisanymi towarami lub usługami. Więcej informacji na temat warunków można uzyskać u dealera Honda Approved.

HONDA APPROVED — ABSOLUTNY SPOKÓJ DUCHA

Rygorystyczne kontrole i przeprowadzana przez wyszkolonych mechaników wielopunktowa kontrola samochodu, stanowi potwierdzenie zgodności pojazdu objętego programem Honda Approved z wysokimi standardami naszej firmy. W ramach kontroli sprawdzane są wszystkie kluczowe układy samochodu, a także jego nadwozie i wyposażenie. Twój samochód zostanie poddany jeździe testowej. Ostatnim elementem jest dokładne czyszczenie wnętrza i nadwozia, po którym pojazd jest w pełni gotowy do użytku.


INNE POTWIERDZONE KORZYŚCI

SPRAWDZONA HISTORIA POJAZDÓW

Samochody objęte programem Honda Approved są dokładnie sprawdzane w celu potwierdzenia praw własności, spraw finansowych dotyczących samochodu (brak zastawu) czy braku istotnych uszkodzeń powypadkowych. Wraz z pojazdem nowy nabywca otrzymuje certyfikat jego dostarczenia.

CERTYFIKAT PRZEBIEGU

Potwierdzimy przebieg każdego pojazdu, który znalazł się w ofercie Honda Approved.

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE

Aby pomóc Ci w zakupie wymarzonego samochodu, oferujemy elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb opcje finansowania. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera Honda.